Blog

2022-07-24

Ola & Jędrzej - historia miłości

Dzisiejszą fotorelacje zaczynamy w Brzezinach koło Bełżca. Turaj akurat Pan Młody i Panna Młoda ubierali się w jednym domu, ponieważ Jędrzej pochodzi z Podkarpacia, a dokładnie z Rzeszowa. Cały czas wychodzimy ze stereotypów czy tradycji. Zauważyłem taką tendencje, że każdy robi jak uważa, po prostu tak jak mu lepiej i wygodniej. Ja osobiście strasznie to cenię. 

Jak to jest u Was? Czy jako Panna Młoda dalibyście się pokazać swojemu przyszłemu mężowi w sukni ślubnej przed błogosławieństwem? 🙂

Wydaje mi się, że takie luźne podejście jest bardzo dobre. W życiu jest wiele ważniejszych spraw przy których towarzyszy Nam stres czy niesamowite zdenerwowanie.

Ola i Jędrzej mają dwie śliczne i wspaniałe córeczki, które jak widać poniżej na zdjęciach, nie krępowały się przed moim obiektywem. Przyszła Para Młoda pojechała do Kościoła pięknym białym starym Mustangiem, a ceremonia odbyła się w miejscowości Bełżec. Po kościele przejechaliśmy na sale weselną. Wesele odbyło się w miejscowości Ruda Różaniecka w Dębowym Dworku. Przepiękna rustykalna sala mieści się na środku stawu. Nie spodziewacie się jak piękny jest tam widok. Zawsze lubię wracać do tego miejsca. To niesamowite, rustykalne otoczenie jest mi bardzo przyjazne i świetnie się w nim czuję :)

Nie będę Wam więcej opowiadać, zobaczcie sami ten piękny dzień. Zapraszam Was na historię miłości O&J.