Blog

  • WASZE EMOCJE
  • NASZA PASJA
2022-07-24

Dzisiejszą fotorelacje zaczynamy w Brzezinach koło Bełżca. Turaj akurat Pan Młody i Panna Młoda ubierali się w jednym domu, ponieważ Jędrzej pochodzi z Podkarpacia, a dokładnie z Rzeszowa. Cały czas wychodzimy ze stereotypów czy tradycji. Zauważyłem taką tendencje, że każdy robi jak uważa, po prostu tak jak mu lepiej i wygodniej. Ja osobiście strasznie to cenię. 

Jak to jest u Was? Czy jako Panna Młoda dalibyście się pokazać swojemu przyszłemu mężowi w sukni ślubnej przed błogosławieństwem? 🙂

Wydaje mi się, że takie luźne podejście jest bardzo dobre. W życiu jest wiele ważniejszych spraw przy których towarzyszy Nam stres czy niesamowite zdenerwowanie.

Ola i Jędrzej mają dwie śliczne i wspaniałe córeczki, które jak widać poniżej na zdjęciach, nie krępowały się przed moim obiektywem. Przyszła Para Młoda pojechała do Kościoła pięknym białym starym Mustangiem, a ceremonia odbyła się w miejscowości Bełżec. Po kościele przejechaliśmy na sale weselną. Wesele odbyło się w miejscowości Ruda Różaniecka w Dębowym Dworku. Przepiękna rustykalna sala mieści się na środku stawu. Nie spodziewacie się jak piękny jest tam widok. Zawsze lubię wracać do tego miejsca. To niesamowite, rustykalne otoczenie jest mi bardzo przyjazne i świetnie się w nim czuję :)

Nie będę Wam więcej opowiadać, zobaczcie sami ten piękny dzień. Zapraszam Was na historię miłości O&J.

2022-01-14
Cześć! Dziś chciałbym Wam przedstawić reportaż ze ślubu Agnieszki i Sebastiana. Było dużo uśmiechu, radości i miłości :) Były truskawki, szampan i obrączki. :) Więcej Wam nie zdradzę, zapraszam do obejrzenia materiału, a niebawem zdjęcia z sesji!
2021-12-03
Tak wiem, obiecałem wszystkim wrzucać, wrzucać i wrzucać. Nie dotrzymałem słowa, obiecuje poprawę :) Poniżej relacja ze ślubu Kamil i Sebastiana zobaczcie ich wyjątkowy dzień. Było bardzo rodzinnie, dużo tańca i uśmiechów! Życzę sobie kolejnych takich ślubów.
2021-11-03
Cześć! Dziś po krótce przedstawię Wam Darię i Pawła. Daria powiem Wam tyle, przepyszne gołąbki :D tak tak, na przygotowaniach u Panny Młodej zostałem poczęstowany wyśmienitymi gołąbkami, mniam! Oczywiście nie mogłem się oprzeć i wszystkie wsunąłem za jednym razem, bo przecież długa noc przed Nami. Oczywiście w tym domu było bardzo dużo domowników, chociaż wydawało by się że będzie nieporządek, tutaj było wszystko idealnie każdy znał swój zakres prac. Przejdźmy do Pawła. Okazało się, że mieszka niedaleko mojego mieszkania, prawie sąsiad, więc nie było problemu żeby się dogadać. Co się działo na weselu? Długo by pisać, najlepiej obejrzeć galerię poniżej, przygotowałem dla Was, krótki reportaż. Zapraszam do lektury.