Blog

2023-11-26

Cześć witajcie! Tym reportażem zacząłem sezon 2023. Dziś chciałbym Wam przedstawić Klaudię i Marcina. Ten dzień był dla nich wyjątkowy. Coraz częściej spotykam się ze ślubami cywilnymi i właśnie na taki zdecydowała się moja Para.

Cereminia odbyła się w Zajeździe Kalina w Kaczurkach w klimacie bardzo rustykalnym i naturalym (taki klimat najbardziej lubię). 

Krótko mówiąc zapraszam Was do obejrzenia wybranych przeze mnie zdjęć z tego reportażu! 

2023-05-25

Wszystko zaczęło się od dwóch szklanek i jednej dobrej whisky. U Radka w domu panował niezwykły spokój, każdy miał swoje przydzielone zadania. Pomimo tylu obowiązków udało się chwile odsapnąć przy szklaneczce dorego trunku. 

U Klaudi zaś panowała sielanka na co pozwalała pogoda, było bardzo słonecznie. Reportaż zaczęliśmy na pięknym ogrodzie. 

Dobra koniec gadania zapraszam do oglądania 🙂 Pięknie się zrymowało 🙂 Obszerna relacja poniżej, trzymajcie się!

2023-01-30

Mercedesy wiozą nas! 🙂

Tak to się wszystko zaczęło. A tak na serio to kilka lat temu udało nam się współpracować z pewną Parą Młodą i od tego zaczeła się nasza przygoda w miejscowości Krzywda koło Łukowa. Mieliśmy okazje współpracować tam już z kilkoma parami. Pierwsze, drugie, trzecie i czwarte wesele dało Nam bardzo dużo satysfakcji i przyjemności, dlatego tak bardzo lubimy tam wracać.

W dniu ślubu Pauliny i Rafała z samego rana wyruszyliśmy w drogę. Po trasie przyjechaliśmy od razu do Panny Młodej. Oczywiście wszystko było już pięknie przygotowane. Były wiatraczki (było mega gorąco) był szampan i piękne przygotowane przez Paulinę detale ślubne. Wraz z wyluzowaną świadkową zaczęliśmy działać. Tato panny młodej był zaciekawiony dronem i o dziwo świetnie spisał się w roli operatora naszej maszyny. 🙂 Tak świetna atmosfera daje Nam dużo radości z Naszej pracy.

Przejdźmy do Rafała. Od razu przykuł naszą uwagę piękny stary odrestaurowany mercedes. Klasa i szyk sama w sobie. Móc pojechać do ślubu takim samochodem to przepiękna sprawa i świetna pamiątka. Przygotowania przebiegły w miłej i luźnej atmosferze.

Dobra. My tu gadu gadu, a czas leci. Więcej nie będę Was zanudzał moimi słowami. Czas na zdjęcia!

2023-01-02

Któregoś dnia napisał do mnie Łukasz na instagramie, z pytaniem o wolny termin. Los tak chciał, że akurat miałem tą wolną sobotę. Łukasza znam kopę lat, jeszcze za młodych czasów, wypiło się hektolitry "wody" :) Tak więc, przejdźmy do ich wyjątkowego dnia.  

Ubieranie Pana Młodego odbyło się w Tomaszowie, jego świadek miał na imię Łukasz (też mój ziomek :D) - tak mamy już trzech Łukaszów - co najlepsze na weselu było jeszcze kilku na pewno! Szaleństwo do potęgi! 

Dobra jedziemy do Kasi, Panna Młoda ubierała się w mieście rodzinnym - Łaszczowie. Salon mieliśmy mały, ale od razu przykuły moją uwagę schody, powiedzmy że to była taka antresola. Zrobiliśmy tam piękne ujęcia. Tutaj także było śmiechu co nie miara :)

Nie ma co się rozpisywać bo zdjęcia tutaj są najważniejsze. Podsumowując po kościele pojechaliśmy na wesele do "Zajazdu Antoni" i tam była niezła impreza! Zapraszam do obejrzenia wybranych przeze mnie stu zdjęć! 

2022-08-14

Wszystko zaczeło się w Machnowie Starym, Angelika i Rafał tam razem wspólnie mieszkają. Tak samo jak w poprzednim reportażu Panna Młoda i Pan Młody przygotowywali się do ślubu w jednym mieszkaniu. Lubię jak tak się składa, bo wtedy mam dużo czasu na łapanie odpowiednich momentów.

Angelika jak i Rafał mieli bardzo luźne i bezstresowe podejście do tego dnia, zresztą widać to na każdym zdjęciu. Był czas na zjedzenie orzeszków czy na odcineczek ulubionego serialu 🙂

Ceremonia ślubna odbyła się w malowniczym kościółku w tej samej miejscowości, więc Młodzi mieli dosłownie kilka metrów do przejścia. Po kościele udaliśmy sie do sali weselnej, która znajduje się w Lubyczy Królewskiej Hotel Xavier. Tam już zaczęła się impreza na maksa, zresztą co zobaczycie na załączonych zdjęciach. Jak już się ściemniło udało Nam się zrealizować kilka nocnych zdjęć i tutaj wielkie podziękowanie dla pomocników "zadymiaczy" 🙂

Nie ma co więcej opowiadać, zobaczcie sami. Zapraszam Was, miłego odbioru!