Blog

  • WASZE EMOCJE
  • NASZA PASJA
13/07/2019

Kolejny udany reportaż, od przygotowań, aż po ślub. Zobaczcie kolejną zaległą relacje wyjątkowego dnia dla Ewy i Kamila.

26/06/2019

Co tu dużo mówić wariaty, wejdą wszędzie :) lubie takie pary gdzie mogę się wykazać. Zobaczcie szczególnie ten zachód słońca <3. Zapraszam do obejrzenia. 

22/06/2019

Magda i Damian to para pełna miłości, co zresztą widać na załączonych zdjęciach. Nie było problemu z nawiązaniem bezpośredniego kontaktu. Wesele uważam za bardzo udane, nie było pary która się nie bawiła. Poniżej kilka zdjęć z tego dnia. Niebawem wrzucę ich sesje ślubną. Do następnego! 

2019-08-13

Sylwia i Damian, ludzie o dużych sercach, przyjeli mnie jak swojego najlepszego przyjaciela. Kameralny ślub z niesamowią zabawą. Zobaczcie sami ich historię, którą udało mi się zapisać w obrazkowej formie. 

2019-07-28

Bardzo kameralne wesele, ale za to w naszym pięknym Dworku Dąbrowa. Pomimo tego, że Justyna i Mariusz nie chcieli standardowego reportażu w którym nie ma przygotowań, udało mi się dobrze ich poznać. Staram się, aby dobrze nam się współgrało dlatego dużo z Wami rozmawiam i luzuje strach tak, żeby nie było zbędnego stresu przed obiektywem. Zobaczcie co udało nam się uchwycić. 

2019-07-06

Dawno mnie tu nie było, więc czas nadgonić zaległości. Zaczynamy od Karoliny i Kamila. Bliscy mi znajomi także bez spiny i na luzie. Kawałek drogi przebyłem, ale co tam zmęczenie, warto było zobaczyć jak pięknie wyglądają w tym ważnym dla Nich dniu. Zobaczcie sami relację. Zapraszam. 

2019-03-21

Zaczynamy sezon 2019, właśnie to wesele rozpoczęło dla mnie ten sezon weselny. Z tego, co pamiętam, to była pierwsza sobota, która była tak słoneczna, więc na pogodę nie było co narzekać. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tego ważnego dnia dla Agnieszki i Dominika. W tym dniu miałem okazję uwiecznić nasz piękny kościółek tuż po renowacji. Czyż on nie jest piękny? Sami zobaczcie...

2018-10-20

Dzień niesamowitego wzruszenia, pierwsza ceremonia i wesele na, którym widziałem tyle miłości i emocji. Po wyjściu z kościoła zapłonęły race, a górale zaczęli grać. To były niesamowite wrażenia. Łukasz jest artystą, na "scenie" panował "open stage" wyobraźcie sobie połowę gości równie utalentowanych jak Łukasz. Trzeba było tam być, czułem się jak na koncercie świetnych muzyków. 

2018-09-21

Po raz pierwszy w życiu tak mocno jarałem się już w trakcie sesji zdjęciami, które zrobiłem. Wyobraźcie sobie, że nigdy nie wpadam w taki samozachwyt, stawiam sobie bardzo wysoko poprzeczkę, ale Ci ludzie, oraz piękna sceneria, a na dodatek ta pogoda. Łzy ze wzruszenia, aż same płynęły do oczu. Dalszy komentarz jest zbędny, zobaczcie sami co razem udało się nam skomponować. 

2018-08-25

Z Łukaszem znałem się już kilka lat, tak jak ja ma bzika na punkcie motoryzacji. Kasia jak każda Panna Młoda cennie dobrała dodatki i detale, które świetnie współgrały z całością. Równie świetna była odprawa Państwa młodych, wyobrażacie sobie kilkanaście motocykli z dużymi silnikami, które pięknie grały. Zapraszam na kilka chwil, które uwieczniłem dla Nich.

2018-08-18

Po kilkunastu kilometrach dotarłem do celu. Czasem tak bywa, że dzień ślubu to pierwsze spotkanie z młodymi, szczególnie wtedy gdy dzieli nas spora odległość. Kasia i Krzysiu okazali się bardzo wesołymi i sympatycznymi ludźmi. Przyjęli mnie jak byśmy się znali sto lat. Rodzinna atmosfera panowała w obu domach. Zobaczcie sami jaka to była zabawa!